Star Academy RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за звезди! ^.^

ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Пет Авг 12, 2022 5:23 am
Latest topics
» Другарче за РП
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 11:20 am by Ана да Аламс

» Приятели на форума ни.
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 8:02 pm by Max Harvey.

» Създаване на режисьор.
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:23 pm by Luke Wilson

» Да броим наобратно от 10 000
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 1:41 pm by Rebeka

» Създаване на актьор/актриса.
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:16 pm by Rebeka

» Спамче
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 6:48 pm by Rebeka

» Търся си
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:03 pm by Alena.

» Новини около форума
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 7:09 pm by Lara Brightmore.

» Площада при Айфеловата кула
Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:19 pm by Rebeka

Top posters
Lara Brightmore.
Площада при Айфеловата кула  Vote_lcapПлощада при Айфеловата кула  Voting_barПлощада при Айфеловата кула  Vote_rcap 
Rebeka
Площада при Айфеловата кула  Vote_lcapПлощада при Айфеловата кула  Voting_barПлощада при Айфеловата кула  Vote_rcap 
Kayla Fray.
Claire Quinn ♥
Ася МакАдамс
Ivy.
Ана да Аламс
Виери Айрис
Max Harvey.
Елена Гилбърт

Площада при Айфеловата кула

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ivy.
Режисьор
Режисьор
Ivy.

Брой мнения : 9

Площада при Айфеловата кула  Empty
ПисанеЗаглавие: Площада при Айфеловата кула    Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 8:57 pm

Площада при Айфеловата кула  0612991308
Върнете се в началото Go down
Ivy.
Режисьор
Режисьор
Ivy.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада при Айфеловата кула    Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 9:10 pm

Имах нужда от малко почивка. През тези няколко месеца трябваше да придружавам толкова много актьори по интервюта и награди,че накрая наистина ми писна. Бях занемарила толкова социалният си живот,а да не говорим че имах откачен човек,които в същото време бе мои баща,искащ да ме направи своя собственост. Надявах се сам ода не докосва Том,защото той бе всичко което имах.. цялото ми семейство. В самолета до Франция си спомнях за хубавото време което бях прекарала там заедно с цялото ми семейство,точно преди онази откачалка да ги убие. Опитвах се да чета,но нещо не ме свърташе. Опитвах се да слушам музика,но за пръв път тя ме дразнеше. Щом слязох Луи ме посрещна. даде ми една топла прегръдка и каза че мога да се разходя известно време,преди да започне поредното интервю след броени часове. Какво по-добро място от площада до Айфеловата кула? Обичах да ходя там. Макар че през почти цялото си детство израснах в Русия,Франция бе като мой втори дом. Все още не бях забравил нито една думичка. Когато приближих фонтаните започнах да усещам леките пръски вода по лицето си. Огледах се наоколо и съзрях едно страшно познато лице.
- Ребека! - извиках радостно и се затичах към нея. Прегърнах я силно,смеейки се. Най-добрата ми приятелка.. Поне докато бяхме в гимназията и не изчезнах мистериозно. истинският ми баща бе решил най0накрая да ме намери,а когато отказах да ида при него той уби почти цялото ми семейство. Не исках да стоя сред всичките ми познати.. да ме съжаляват. За това и с Том заминахме.
- Толкова се радвам да те видя.. колко красива си станала. - казах мило,а след това я огледах отново. - Е..казвай! Как си? Как е живота?
Rebeka
Режисьор
Режисьор
Rebeka

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Площада при Айфеловата кула    Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 11:45 am

Разхождах се бях се скарала с родителите ми и изках да се отърва от лошите мисли . Облякох си бялата рокличка и червените обувки взех си чантата и излязох от хотела.Сложих си слушалките пуснах си любимата песен и тръгнах на някъде ,прости исках да се разхода и да не мисля за нищо.Минавах покрай хотели , блокове , кучета,блъсках се в хора те в мен и накрая се оказах пред Айфеловата кула. Седнах на една пейка свалих си слушалките . Чух познат глас.Приближаваше към мен познато момиче. Чак когато ме прегърна разбрах коя е . Та това беше най-добрата ми приятелка как можах да не я позная.Тя седна до мен и започнахме да си говорим.След около час най-сетне реших да я попитам:
-Защо замина ?Заради мен?Или може някое момче?- и я погледнах с очакващ поглед.
Ivy.
Режисьор
Режисьор
Ivy.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада при Айфеловата кула    Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:41 pm

Бе ми толкова приятно да си говоря с нея.. бях разбрала че тя също е режисьор преди известно време,но не намирах време да я потърся. Около един час говорехме за най-различни неща,почти както едно време,но после тя ме попита,защо съм заминала. Засмях се леко и я прегърнах.
- Никога не бих те оставила заради момче. - усмихнах се отново и погледнах напред за момент,а после отново към нея. - Разбрах че съм осиновена.. - започнах аз с леко колеблив тон. - Тайлър знаеше.. понеже бе по-големият от нас,но все пак не ми бе казал.. разбрах по много странен начин. - спомените,които толкова време държах настрана от себе си отново започнаха да се връщат.
- Истинският ми баща се появи един ден.. дрипав,без пари,без нищо. Искаше да го наричам $татко$ да го призная за свой баща. Естествено аз обожавах семейството си,макар да не бях тяхно дете. Отказах му.. след около месец Тайлър,мама и татко загинаха понеже спирачките бяха прерязани. Стана извън града.. за това с Том решихме да се махнем колкото се може по-бързо,за да не ни намери. - погледът ми се рееше на около докато говорех с тих,но отчетлив тон,а след това погледнах Бека.
- И до ден днешен очаквам да се появи от някъде..да убие Том,за да нямам нищо. И ти беше в опастност,бе по -добре да съм далеч от всички вас. - засмях се леко,опитвайки да променя темата. - А как е твоя живот? Чух че имаш доста успехи и в любовен план?
Rebeka
Режисьор
Режисьор
Rebeka

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Площада при Айфеловата кула    Площада при Айфеловата кула  Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:19 pm

-Да имаше едно момче но беше твърде надут за мен.Пък и не беше от най-красивите.- отговорих й аз и продължих.
- Срешнахмесе в Монтекарло .Влюбихме се .Заживяхме заедно.Но се почви едно момче,според мен имаше и друго момиче в живота на Маркас но така й не си призна.Той се казваше Виктор беше като момчетата от приказките .Беше с зелени очи,черна коса,висок ,имаше прекрасна усмивка .Когато ми се усмихнеше ми оправяше настроението само за секунда .Но отново имаше пречка между нас .И да отново е момиче .Казваше се Даяна мисля , че той бе влюбен в нея макар ,че ми каза , че винаги ще е до мен и ,че ще ме подкрепя винаги.Месец след запознанството ни той ми предложи , аз отказах , защото бях с Маркас и според мен не трябваше всичко да свършва така . Все пак е имаше любов между нас . Но Вик не ме изчака и беше тръгнал с Даяна и нещата пак не можаха да станат.Толкова съм влюбена в него. Обаче се чуда дали ще може да сме заедно , защото не знам той какво чувства . Към мен .Към Даяна.Общо взето това е моята любовна история- казах и аз с насълзени очи.
- Стана късно искаш ли да хапнем на ъгъла има прекрасен китайски ресторант?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Площада при Айфеловата кула    Площада при Айфеловата кула  Icon_minitime

Площада при Айфеловата кула
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Academy RPG Forum :: По света :: Париж,Франция-
Идете на: