Star Academy RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за звезди! ^.^

ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Пет Авг 12, 2022 5:23 am
Latest topics
» Другарче за РП
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 11:20 am by Ана да Аламс

» Приятели на форума ни.
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 8:02 pm by Max Harvey.

» Създаване на режисьор.
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:23 pm by Luke Wilson

» Да броим наобратно от 10 000
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 1:41 pm by Rebeka

» Създаване на актьор/актриса.
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:16 pm by Rebeka

» Спамче
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 6:48 pm by Rebeka

» Търся си
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:03 pm by Alena.

» Новини около форума
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 7:09 pm by Lara Brightmore.

» Площада при Айфеловата кула
Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:19 pm by Rebeka

Top posters
Lara Brightmore.
Ресторант''Ембърли'' Vote_lcapРесторант''Ембърли'' Voting_barРесторант''Ембърли'' Vote_rcap 
Rebeka
Ресторант''Ембърли'' Vote_lcapРесторант''Ембърли'' Voting_barРесторант''Ембърли'' Vote_rcap 
Kayla Fray.
Claire Quinn ♥
Ася МакАдамс
Ivy.
Ана да Аламс
Виери Айрис
Max Harvey.
Елена Гилбърт

Ресторант''Ембърли''

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rebeka
Режисьор
Режисьор
Rebeka

Брой мнения : 49

Ресторант''Ембърли'' Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант''Ембърли''   Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:14 pm

Ресторант''Ембърли'' Evarestaurant_01
Върнете се в началото Go down
Виери Айрис
Актьор
Актьор
Виери Айрис

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант''Ембърли''   Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 12:50 pm

"По дяволите, пълно е", помислих си, щом отворих вратата на заведението. Не исках да привличам излишно внимание, стоейки на вратата, затова влязох без колебание. Огледах подозрително обстановката изпод тъмните си очила (твърде големи за моят вкус, но от друга страна, държах да скрия възможно най-голяма част от лицето си) - не бе нищо особено, даже се учудих, че е предпочитано място за толкова много хора и то по обяд.
Нямах много избор, затова седнах на първата свободна маса, която видях. Беше неприятно центрирана, така че някой от хранещите си, които ме бяха разпознали, започнаха да се извръщат и да си шушукат. Постарах се да пренебрегна вниманието им и вдигнах менюто високо пред лицето си, така че да успея да изпусна една раздразнена въздишка насаме със себе си. Надявах се хората да са достатъчно свенливи и съобразителни, че да не започнат да ми досаждат с въпроси и още по-лошо - да ми бутат смачкани салфетки и химикалки за автограф.
Видях с периферното си зрение как сервитьорът пристъпва от крак на крак до мен. Очевидно му бе неудобно да ме попита директно за поръчката ми и чакаше сама да му обърна внимание. Поръчах си някаква екзотична салата и предястие с непроизносимо име - навярно френско. След кратко колебание реших да си позволя една чаша кола. Агентката ми не беше наоколо, за да ме смъмри.
Облегнах се назад и се заиграх със салфетката си. Напоследък бях толкова заета с работа, че не ми оставаше време да се храня нормално и това беше един от малкото случаи, в които ми се усмихваше късмета. Обикновено предпочитах уединението на собствения си дом и удобството на поръчването на храна по телефона, но днес изпитах клаустрофобично чувство, което ме принуди да изляза. Не бях сигурна дали идеята ми е била добра. Нормално е за моята професия да се чувстват като в капан навън, обгърнат от хорското внимание. Така и не свикнах с това.
Стори ми се, че чух името си, но не се обърнах, знаейки, че "съседите" ми спорят дали това съм аз в действителност. Нямах намерение да ги облекчавам, вземайки страна, пък дано спорът отшуми, преди да им е хрумнало да ме попитат какво мисля по въпроса.
http://abaddon.bulgarianforum.net/
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

Брой мнения : 108

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант''Ембърли''   Ресторант''Ембърли'' Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 1:36 pm

Свобода.Това бе думата,която беше в списъка на най-желаните неща на Лара.Нямаше възможност да излиза без бодигарди навън.Беше й писнало от скапаните бодигарди,мениджъри,стилисти,които се опитваха да изградят нов имидж на Хъдсън.За тяхно съжаление не бяха попаднали на точния човек.Момичето с бистри,сини очи всъщност беше бунтарка,но не по нейно желание.Тя искаше само и единствено да бъде с феновете си и да пее.Беше й писнало от скапаните нападки на папараците и ужасяващо лъжливите статии в пресата за нея.
Беше слънчев следобед.Лара се разхождаше из улиците на Стар Хилс,облечена с къса,раздърпана,дънкова пола и просто един потник.На врата й висеше сладко,винтидж герданче с бухал.Косата й просто се вееше свободно.Гримът?Обичайните черни сенки около сините очи и спирала.Черните й петнадесетсантиметрови токчета тропотеха по неравните тротоари,а в устата на момичето имаше току що запалена цигара.Не беше от типа "звезди",които носят очила и шапки,за да се прикрият,напротив.Опитваше се да покаже лицето си,колкото може повече.Беше й приятно непознати хора да я спират по улицата и да й искат автограф или снимка,а някои дори искат да им изпее част от любимата им песен.Весел живот,по-кратко казано.Хъдсън допуши цигарата си и хвърли угарката в близкия контейнер.Продължи надолу по улицата и видя някакво симпатично ресторантче.Щеше да й се отрази доста добре една порция спагети или нещо вкусно.Тя отвори вратата и усети как всички погледи се втренчиха в нея.Тя се огледа и само се подсмихна,леко напрегнато.
-З-здравейте на всички!-Поздрави всички хора в ресторанта и се огледа за празни места.Когато установи,че няма нито едно празно място,Лара видя,че на една малка,свита масичка седи Виери.Спомни си как се бяха запознали преди година на едно от нейните представления.Светлооката певица се приближи до Ви и я поздрави с усмивка.
-Хей!Помниш ли ме?Аз съм Лара!-Каза момичето и бавно се настани срещу актрисата.Отвори менюто и леко се изчерви от факта,че ако Айрис не я познаеше,щеше да стане доста неловко.Както и да е...По едно време Лара усети как келнерът се приближава,за да вземе поръчката й.
-Готови ли сте да поръчате?-попита изтупания сервитьор.
-Да,благодаря.Ако може искам едни спагети "Болонезе" и една чаша сок.-отговори Хъдсън и се усмихна,затваряйки менюто.
https://academyforstars.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант''Ембърли''   Ресторант''Ембърли'' Icon_minitime

Ресторант''Ембърли''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Academy RPG Forum :: В Стар Хилс :: Кафенета,ресторанти,барове-
Идете на: