Star Academy RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за звезди! ^.^

ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Пет Авг 12, 2022 5:23 am
Latest topics
» Другарче за РП
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 11:20 am by Ана да Аламс

» Приятели на форума ни.
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 8:02 pm by Max Harvey.

» Създаване на режисьор.
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:23 pm by Luke Wilson

» Да броим наобратно от 10 000
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 1:41 pm by Rebeka

» Създаване на актьор/актриса.
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:16 pm by Rebeka

» Спамче
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 6:48 pm by Rebeka

» Търся си
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:03 pm by Alena.

» Новини около форума
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 7:09 pm by Lara Brightmore.

» Площада при Айфеловата кула
Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:19 pm by Rebeka

Top posters
Lara Brightmore.
Създаване на актьор/актриса. Vote_lcapСъздаване на актьор/актриса. Voting_barСъздаване на актьор/актриса. Vote_rcap 
Rebeka
Създаване на актьор/актриса. Vote_lcapСъздаване на актьор/актриса. Voting_barСъздаване на актьор/актриса. Vote_rcap 
Kayla Fray.
Claire Quinn ♥
Ася МакАдамс
Ivy.
Ана да Аламс
Виери Айрис
Max Harvey.
Елена Гилбърт

Създаване на актьор/актриса.

Go down 
+9
Alena.
Елена Гилбърт
Ана да Аламс
Alesha Caron
Kayla Fray.
Виери Айрис
Elliеnor Grace Pearce ♥
Ася МакАдамс
Lara Brightmore.
13 posters
АвторСъобщение
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

Брой мнения : 108

Създаване на актьор/актриса. Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 5:57 pm

Върнете се в началото Go down
https://academyforstars.bulgarianforum.net
Ася МакАдамс

Ася МакАдамс

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:21 pm

Бланка за попълване:
1.Име: Ася МакАдамс
2.Години: 16
3.История(поне 7 реда) - Историята и така да се каже не беше от най- интересните, но имаше какво да се каже. Като малка бе имала много мечти, от онези детинските..да стане астронавт, фотомодел и такива глупости. Едва на 15 откро, че може да прави нещо и това беше актьорското майсторство. Това се прояви при това, че рецитираше добре и така да се каже беше доста драматичен човек койо можеше да прави всевъзможни гримаси. Майка и баща и бяха доста заможни и я подтикваха да изпълни мечтата си. Ходеше на какво ли не курсове и то по цял ден без почивка. Тя или по- скоро родителите и имаха големи мечти за бъдещето на Ася като актриса. Но не се получаваше те просто изискваха прекалено много от сценарийте. Чак на 16 успяха да намерят една доста хубава и подходяща роля за нея и така за се каже това остана филма от който започна цялата и кариера. След това обаче се случиха ужасни неща. Майка и почина, а баща и не беше от онези самотници за това си намери нова съпруга. Която беше актриса. Ася мислеше, че ще е страхотно да споделя мечтите си с човек който е преживял същото, но не беше така мащехата и нямаше надежди за нея и непрекъснато я критикуваше. Ася не издържа и един ден просто отиде и се премести на вилата на семейството си и беше решила да стане по- самостоятелна.
4.Външен вид (поне 4 реда) - Естествения цвят на дългата и мека коса беше руса, но както хората знаеха това не се приемаше добре, тоест не я приемаха на сериозно. За това през онези свой така наречени бухемски години реши да боядиса косата си в яро червено. И наистина този цвят се вписваше идеално в прекрасното и порцеланово личице с детински черти. Очите и бяха бадемови и много красиви. Не беше висока или ниска тя беше нормална.като момичетата на нейната възраст и никога не бе твърдяла, че има фигура на фотомодел. Имаше обеци на ушите и една на пъпа .
5.Характер (поне 5 реда) - Труден човек с доста труден характер не беше нито много мила нито много груба. Обичаше да се смее както и приятелите и семейството си. Лесно се ядосваше за детински неща..е тя все още беше дете все пак, но глупави неща като обида не биха засегнали дори и дете, а за нея това беше много обидно. Беше много лъчезарна и вдъхваше толкова топло и сигурно усещане. Беше така да се гаже от онези най- известни момичета в училището макар, че не беше мажоретка или нещо такова просто зареждаше хората с настроение дори и в най- трудните им моменти. Обичаше да помага и мразеше егоизтичното поведение на хората.
6.Лик (снимка + името на човека,чийто лик ще ползвате) - Арияна Гранде
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:23 pm

Одобрена си ^^
ПП: Ще ти добавя ранга като ги довърша.
Elliеnor Grace Pearce ♥
Актьор
Актьор
Elliеnor Grace Pearce ♥

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:30 pm

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzsykwCAaJ1rn72x1o1_500
Adriana Lima
Име:
Казва се Елинор Джеймс Грейс Пиърс ,но за по кратко Елинор Джеймс Грейс.
Когато се е родила са искали да я кръстят Майли,но уви сега е просто Елинор
Години:
Преди 2 месеца навърши 19
Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzsys8etvX1r4evcgo1_r1_500
Външен Вид:
Елинор е високо момиче.Има стройна фигура.Това се дължи на хобитата и .Тя обича да се подържа и го прави най-често като практикува спорт.Тя е много красиво момиче.Лицето и е гладко с кристално бяла и мека кожа.Очите и са дълбоки и сини.Някой ги определят като скъпоценни камъни.Има дълга кестенява коса спускаща се под раменете й.Всеки път я носи по различен начин,къдрава или права за нея няма значение.Ели има уникална усмивка.Много е чаровна и тя не спира да се усмихва.Има сладки трапчинки които не харесва особенно.
Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzug3aXEdL1rq2a18o1_500
Характер
Елинор е мила и сладка.Много обича да се забавлява с приятели и да прави глупости.
Би направила всичко за своите близки,дори да убие.Много мрази лъжците и подмазвачите.Умна е и винаги премисля нещата преди да направи нещо.Когато се ядоса по-добре да няма никой около нея.Понякога може да бъде и кучка.Много мрази някой да и досажда.Когато се ядоса по-добре да няма никой около нея защото ще си го отнесе дори и да не е виновен.Не обича да се превзема.Предпочита да направи всичко със собствен труд от колкото да използва връзките на мама и тате.Не обича да споделя със всеки.Трябва да и спечелиш доверието ,за да ти сподели нещо.Тя е много лъчезарен човек и винаги е настроена положително
Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzuab49iRi1r9bbiwo1_500
История
Елинор е родена в Англия.Родена е в семейство на модна дизайнерка и собственик на петролна компания по целият свят.От малка е момиченцето на мама и тате,но когато става на 10 си казва ,че не винаги те ще бъдат до нея и ще угаждат на всеки неин каприз.Взема се в ръце и предпочита да прави всичко честно със собствен труд ,а не с връзките на родителите си.Понякога наистина се налага да ги използва,но гледа да не прекалява с тази опция.Тя е любимката на всички.Родителите й много я обичат и дават всичко за нея.Води прекрасен живот.Има всичко , има невероятни родители и приятели .Когато е на 11 години за пръв път добър приятел на баща й и предлага роля във филм.От тогава тя става звезда.Започва да има всякакви покани за филми и дори не може да смогне.Обича работата си и не спира да се занимава с нея.Обожава да стои пред камера и дори когато и е тъжно може да се превъплати в някоя роля и да забрави личните си проблеми.Харесва и славата и не смята да се спира до тук,дори напротив има планове за вбъдеще които включват много сериозни проекти.
Допълнителна Информация:
Пиe
- пуши
- шопинга й е слабост
- Единствените дрехи които използва са оригинални.
- Всеки знае,че най сладките неща са забранени за това нейната единствена и неповторима любов е шоколада.
- Обича високите скорости и новите коли
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:32 pm

Одобрена си,душоо ^^ Добре дошлааа
Виери Айрис
Актьор
Актьор
Виери Айрис

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:36 pm

Създаване на актьор/актриса. 286ss9j_large
Keira Knightley

Виери Айрис;;
23 години;;
професионална актриса и трън в задника;;

16 март 1997г.
Мачках нервно полата на роклята си, докато чаках да дойде моят ред. Бях репетирала толкова много, а сега чувствах, че няма да мога да изпея и един верен тон. Госпожица Монро дойде при мен и приклекна. Някога обещаваща актриса, един нелеп инцидент бе сложил край на кариерата й завинаги, затова сега тя преподаваше сценично изкуство в един център за деца. Център, който и аз посещавах. Аз се възхищавах на госпожица Монро, защото беше толкова красива въпреки белега на лицето си и не разбирах как е възможно нещо толкова незначително да й пречи да играе истински, както преди. Тогава още не разбирах колко е важна външността за шоу-бизнеса.
- Не се притеснявай, Виери, всичко ще мине чудесно - каза ми тя и прибра един кичур коса зад ухото ми. - Избери си едно лице и гледай само в него, например баща ти. Ще се справиш.
Тя се изправи, хвана ме за ръка и ме поведе към сцената. Вече се чувствах малко по-добре, макар все още да не можеш да повярвам, че освен провал тази вечер не ми предстои нищо друго. Госпожица Монро ме побутна да тръгвам и аз направих няколко несигурни крачки напред. После се обърнах към нея, а тя вдигна палец окуражително. Поех си дъх и направих още няколко крачки, усещайки как паниката ми пречи да вървя нормално. Застанах в средата на сцената, точно пред микрофона и цялата тежест на десетките погледи, вперени в мен, се стовари върху ми. Бях сама, абсолютно сама на сцената. Потърсих с поглед баща си в публиката, както ме бе посъветвала госпожица Монро, но когато го открих, не ми стана по-леко. Това, което видях, беше строг мъж на средна възраст, облечен в костюм, който прекалено често поглеждаше към часовника си. В ръката си държеше изключен телефон, но разбирах, че повече от всичко на света му се иска да натисне зеленото копченце и да приеме едно от хилядите обаждания на някой клиент, който сигурно в момента се чуди защо не може да се свърже с адвоката си.
Стисках дланите си в юмруци толкова силно, че там, където ноктите ми се впиваха в кожата, оставяха червени полумесеци. Затворих очи и започнах да пея. Не го отворих, докато не свърших. Когато ръкоплясканията започнаха, се поклоних. Забелязах, че баща ми пляскаше сдържано, от място. Усмихна ми се, но някак криво, сякаш си мислеше, че изпълнението ми не е било достатъчно добро, че да рискува да загуби делото, по което работи.
Обърнах се и напуснах сцената. По пътя се разминах със следващата участничка и й кимнах окуражаващо. Тя ми се усмихна.
Госпожица Монро ме посрещна и ме прегърна.
- Беше прекрасна - каза ми.
Изчаках няколко минути, за да подбера правилните думи. След това й казах, че напускам групата.

20 ноември 2006г.
- Добър ден, ученици. Преди да започнем да нищим "Хамлет", искам да ви съобщя, че прослушването за ролите в "Макбет" вече започнаха. Може да се явите в залата за репетиции днес след часовете или до края на седмицата.
Бях подпряла глава на ръката си и рисувах несполучлива карикатура на госпожа Питърсън, докато говореше. Пропусках думите й покрай слуха си, както винаги. Сандра ме сръчка с лакът и аз изохках тихо.
- Какво? - сопнах се.
- Ще се явиш ли?
- За какво говориш, по дяволите?
- Ама ти нищо ли не чу? Пиесата - Шекспир, "Макбет", коледното представление, Ерик Джеймсън ще играе. От къде падаш, за Бога?
Смръщих се. Винаги пропусках този род събития. И колкото и да се опитвах да обясня на Сандра, че не ме интересуват, тя все успяваше да забрави този факт.
- Стига де, Санди, наистина ли смяташ, че бих се пробвала? Самата идея е глупава. Отлично знаеш, че не се занимавам с такива неща.
- Госпожице Айрис бихте ли била така добра да не занимавате госпожица Спарк с приказките си поне до края на часа? - прекъсна ме гласът на госпожа Питърсън. Всички погледи се обърнаха към мен и аз усетих как по лицето ми плъзва червенина. - За да не се изкушавате да повторите, прочетете на глас монолога от първо действие, четвърта сцена.
На обяд седях сама. Сандра се бе запиляла някъде, явно чувствайки вина, задето за пореден път отнесох смъмрянето заради нея. Аз самата не чувствах никакъв глад, затова забих вилицата в картофеното пюре и я въртях, докато не ми писна. Накрая я пуснах и побутнах таблата с храната. Имаше много време до началото на следващия час, а аз нямах представа как да го употребя, затова просто скръстих ръце пред гърдите си и се загледах тъпо парченцата храна по повърхността на масата, останали там след "забавлението" ми.
- Наистина ти трябва някакво хоби - каза Лойд зад гърба ми. Обърнах се раздразнено с намерението да му кажа колко много такива си имам, но не са подходящи за извършване в училищна среда, но се отказах. Лойд ме познаваше прекалено добре; беше най-добрият ми приятел от пети клас насам. Въздъхнах и свих рамене.
- Нямам настроение за шеги сега - рекох, докато той се наставяше до мен.
- Чудесно, защото идвам при теб с напълно сериозно предложение. - Той бръкна в чантата си и извади някакъв лист, смачкан на топка; започна да го изглажда и опъва и накрая ми го подаде с извинително изражение. Погледнах го, но още щом видях заглавието "МАКБЕТ" отдръпнах ръката си.
- Какво ви става на всички? Какво толкова, една тъпа пиеса!
Лойд зацъка с език.
- Ама ти май наистина не си в настроение. Слушай, знам, че не се занимаваш с тези неща, обаче имам нужда от помощ.
Вдигнах вежди.
- Каква помощ?
- Добре, виж, само не ми се подигравай... Мисля да се пробвам за ролята на Макдъф и... имам нужда от помощ с репликите.
Съжалих, че нямах кафе или друга напитка под ръка, за да отпия и след това да го изплюя драматично като по филмите.
- Ти? Не мога да повярвам. - Тъкмо започвах да измислям подигравателните си забележки, когато забелязах погледа на Лойд. Той наистина искаше да го направи. - Да, добре. Кога искаш да дойда?
- Довечера? Мама ще прави лазаня.
С подновени сили след вкусната вечеря, аз и Лойд провеждахме уговорената репетиция в стаята му. Аз бях легнала по гръб на леглото ми, провесила глава през ръба, така че косата ми обираше пода. Размахвах листовете с репликите пред лицето си, докато Лойд вървеше наляво-надясно и ги четеше. По едно време каза, че е достатъчно и ме накара да седна нормално, за да ми ги представи. Аз се подчиних, но само защото исках да приключваме по-бързо и да си пуснем някой филм, както в доброто старо време. Лойд ми каза къде точно да гледам. Когато започна да говори, една сдържах смеха си, но постепенно осъзнах колко е добър и колко различен изглежда. Завърши сцената и млъкна; попита ме как ми се струва, избягвайки погледа ми.
- За Бога, Лойд, толкова си добър, че почти ми се прииска и аз да се пробвам.
Той се усмихна, явно облекчен от оценката ми.
- Тогава защо не се пробваш?
Вдигнах ръце отбранително.
- Не го казах насериозно.
- Не, наистина, пробвай да прочетеш нещо от репликите на лейди Макбет. Искам да видя как се излагаш след мен.

25 ноември 2006г.
"Не забравяйте, че днес е последният ден от прослушването за "Макбет", така че не изпускайте своя шанс."
Стоях зад кулисите и мачках хартията с репликите ми. Знаех ги наизуст, но се страхувах, че ще ги забравя на секундата, щом изляза на сцената. Кандидатите малко по-малко оредяваха, а с тях и моята решителност. Помислих си, че няма начин да успея, но всеки път, когато понечех да си тръгна, нещо ме спираше.
- Има ли още някой? - попита господин Шийн, който ръководеше пиесата. - Ерик, има ли още кандидати?
Ерик Джеймсън, който по презумпция получаваше всички главни роли в училищните пиеси, в този случай - Макбет; той беше и пръв асистент на господин Шийн в избора за актьори и не само.
Сега той трябваше да мине зад сцената, за да се натъкне на мен, тъй като все още не бях събрала смелост нито да си тръгна, нито да продължа напред.
- Виери, какво правиш тук? - изненада се той. - Мислех, че не харесваш пиесите.
- Така е, тоест - беше. Промених си мнението, но... адски много ме е страх - признах си. - Всъщност не знам какво си мислех. По-добре дан е пробвам въобще.
- Не е толкова страшно. Защо не опиташ? Обещавам, че няма да кажа на никого, ако не струваш.

30 ноември 2006г.
...
Лейди Макбет - Виери Айрис
...

Пръстът ми остана забучен в името още известно време, преди да усетя, че ми се вие свят. Започнах да си проправям път към тоалетните, притеснена от погледите, които получавах.
Листът с ролите висеше закачен така, че всеки можеше да го види. Всички знаеха, че не взимам участие в училищните събития, а ето, че сега бях избрана за главната роля в коледното представление.
Започнах да се питам защо въобще се бях явила на прослушването. Паниката започна да ме обсеба предварително и някакъв бегъл спомен, свързан с госпожица Монро се мярна в съзнанието ми. Надвесих се над тоалетната и повръщах, докато стомахът ми не се изпразни напълно.

Един час по-късно се чувствах малко по-добре и наред с поздравленията от по-малко заинтересованите, получих около дузина здрави прегръдки, придружени с подобаващи за случая писъци, от Сандра.
- Не мога да повярвам! А така ме заблуждаваше, че не ти пука и така нататък. И ти, и Лойд! Да се чуди човек дали не съм единствената, която не е получила никаква роля в тая пиеса.

16 март 2011г.
- Дами и господа, аплодисменти за Виери Айрис!
Асистентите ме насочиха и аз излязох на сцената, обляна в светлината. Помахах на цяла Америка, която гледаше предаването в този момент и се настаних срещо водещият. Не си падах по този тип интервюта, но нямах избор. Това беше ценатата на известността.
В рамките на двадесет минути трябваше да отговарям на какви ли не въпроси, разнищващи личния ми живот и всичкото това трябваше да бъде поднесено с усмивка на уста и придружено с остроумни реплики.
И, Господи, беше ужасно изтощаващо.
- И така, Виери, разкажи ни как реши да станеш актриса...

Последната промяна е направена от Виери Айрис на Съб Мар 10, 2012 8:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
http://abaddon.bulgarianforum.net/
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:41 pm

Всичко е супер,само че не виждам годините ти и няма име на човека на снимката Wink Поправи го и ще бъдеш одобрена
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:59 pm

Одобрена си! ^^ Прекрасна история по междудругото Smile
Kayla Fray.
Актьор
Актьор
Kayla Fray.

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 10:05 pm

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzk4w82bVM1r9nf1no1_500
*Ashley Benson.

Име:
Кайла Фрей
Години:
19

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lyxkz8Jxsr1qifhn8o1_500

Външен вид:
Макар Кайла да има сестра близначка, тя винаги е била уникална и се е отличавала сред останалите,
макар и да е само едно обикновенно момиче, насред огромния куп такива в Старс Хилс. Момичето сияе всеки път, защото не обръща внимание на проблемите си. Тя има къдрава коса, чиито палави къдрици се спускат до средата на гърба и'. Често обаче вдига прекраснатаси коса, на небрежен кок или опашка, или просто захваща двата предни кичура със шнола. Тя е привърженик на естествената красота, за това рядко използва грим, освен ако няма специален повод естествено. Тогава просто няма да я познаете, щом я зърнете. Също така Кайла притежава удивителен чифт сини очи,на който никой не може да устои. И макар погледа и' да ви вдъхва
доверие, милосърдие и невинност не вярвайте в това, защото Кай далеч не е нито едно от изброените. Оуу, но да не забравяме изящната и' фигура, която винаги е толкова финна и грациозна, че човек трудно би свалил поглед от нея. Но всеки човек си има разни недостатъци нали!? Е Фрей не изостава в тази част, само дето нейният недостатък е малко по - лек и небрежен на фона на тези на останалите хора. А сега и за недостатъка,
който е това, че макар и често да седи под слънчевите лъчи, на някой плаж отдалечен от Старс Хилс, кожата и' винаги е бледа като платно, но това не я притеснява, никак даже.

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lxnozugHlv1r7whzgo1_500

Характер:
Е определено в момента на мода са злобните, нахокани, егоцентрични и т.н. кучки, за които арогантното държание е присъщо, но Кайла никога не е спазвала модата. Тя е обратното на всичко това. И освен това
е доста странен характер. Повечето и' приятели откриват и хубави черти в характера и', като например състраданието и' и нуждата да помага на другите когато са в беда. Също така повечето харесват упоритостта и' макар, че според нея това е лоша черта на характера и', понеже винаги държи на своето и дори да греши няма да си го признае, а ще продължава да твърди, че е права. Кайла също така е и страстен, политически и принципен индивидуалист. Да не забравяме също така и идеалист, но не от онези които търсят у всеки грешки, просто мрази нещата да не са в ред. И макар да изглежда като малкото сладко и послушно момиченце на мама и тати, Кай има доста натрупана злоба в себе си, която продължава да се
трупа с всеки изминал ден, въпреки че винаги се опитва да се държи на ниво, но когато някой я ядоса...хмм...лошо му се пише. Фен е на отмъщението, но мрази да го прилагат на нея, въпреки това нейното винаги е по - сладко и гадно.

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lquu81PP0x1qdvjpho1_500

История:
Един мрачен и дъждовен ден в общинската болница на Куинс, в родилното
отделение се чуваха само и единствено глухите писъци, на слабата и бледа жена, която израждаше своето дете. Изведнъж писъците спряха и се чуваше единствено плача на красивото момиченце, което Миранда бе изродила. Тя искаше да го прегърне, да усети топлината на малкото му телце, а акушерката, просто и' го подаде.
- Вземи детето! - нареди доктора, който изроди малкото момиченце, чието кафеви очички, гледаха толкова невинно.
- Продължавайте да напъвате. Имате близнаци! - каза доктора на Миранда и учудения и измъчен поглед се изписа на бледото и' лице, след което напъна силно, после още няколко пъти и така, час и половина по - късно Кайла се бе появила на бял свят, но Миранда, не я искаше. Не можеше да се справи с две деца, просто каза на акушерката, че има нужда да остане насаме с първото си момиченце. Плачън на Кайла се разнесе из стаята,
все едно крещеше "Оставете ме тук, искам при мама". Но беше просто едно бебе, което не разбираше нищо. Когато акушерката я заведе при останалите бебета и и' сложи една малка розова гривничка на малкото краче я постави в легълцето, а любопитния поглед на бебето шареше из останалите бебета. Минаха 2 седмици, а майка и' още не я беше взела.
- Какво ще правим с това дете? - попита една от дежурните сестри, които наглеждаха
бебетата. - Очевидно са я изоставили. - допълни тя и на лицето и' се изписа загрижена физиономия.
- Може би е най - добре да я оставим пред някоя богаташка къща, това дете заслужава да живее, нормално,
очевидно майка и' не я заслужава, как може да изостави такова малко и невинно същество само!? - възкликна другата.

На 18-тия рожден ден:

- Хей, къде си мислиш, че отиваш малка госпожичке! - един строг женски глас наруши ентусиазна на Кайла. - Все още не сме разрязали тортата. - добави тя и на устните и' се изви една мила усмивчица. - Честит рожден ден, слънце. - допълни мината жена, на име Таня. Беше като истинска майка за Кая, макар и да знаеше, че е осиновена от нея и милия и' приятел. Беше преди 15 години. Бяха я намерили в един плетен кош, обвита
в одеала, пред огромното им имение. Никога на бяха крили от нея, че не е в действителност тяхно дете, но я обичаха толкова много, повече от колкото биха обичали собствените си деца, макар че те никога нямаше да могат да имат свои собствени, защото бяха минали 40-те.
- Ще се видя с приятели в кафенето. - отвърна мило Кайла, след което целуна тъмнокосата жена по бузата и излезе от къщата, влизайки в една от множеството им коли, а шофьора я закара до близкото кафене, където
приятелите я чакаха.

5 месеца по - късно:

- Защо ме излъгахте, че не знаете кои са истинските ми родители, мислех, че си споделяме всичко, че не крием нищо един от друг. Защо ме излъгахте!? Аз ви имах доверие! А вие го загубихте, повече не очаквайте да ви се доверявам, вие сте просто едни лъжци! - високия глас на Кайла се разнасяше из огромната всекидневна, а погледа и' минаваше, ту към баща и', ту към майка и'.
- Просто се бояхме, че ще те изгубим. Че ще отидеш при тях и ще ни забравиш, че никога повече няма да се завърнеш при нас. - отговори, слабичкия и набит мъж с побеляла коса, който стоеше
на канапето, до родителите и'. Това беше дядо и'. Британския му акцент винаги вдъхваше респект у хората, но в момента Фрей, не бе способна да уважава хората, които я бяха обградили.
- Тази жена те изостави в кушерката. Не е искала дори да те прегърне и въпреки всичко искаш да я
познаваш. В какво се превърна Кайла, къде ти е самоуважението? - попита майка и' строго.
- А къде е вашето, къде!? След като имате наглоста
да ме излъжете, явно се е изпарило. - каза, като излезе и затръшна вратата след себе си.

След 2 дни:

Кайла се чувсташе като някаква игненица, с всичките тези системи по себе си. Бяха прикачени и към двете и' ръце, което не беше нормално, но може би, така беше при хората, които бяха поели свръх доза. Около безжизненото и'и бледо тяло се бяха наредили майка и', баща и', дядо и' и няколко от приятелите и' в гимназията.
- Съжалявам, но...може и да не преживее. Вече 2 дни прочистваме системата и' от наркотичните вещества, а има още много, на които организма и' не реагира добре. Има много заразени и повредени части и органи. По - добре се сбогувайте с нея, преди да е станало твърде късно, защото тялото и' я отрича. - каза докторът с мъка в очите, а клетата и' майчица се разрева, след което хвана бледата ръка, на доведеното си чедо и целуна челото и', което бе толкова студено.
- Обичам те! Обичам те! Обичам те! - тихото шептене се разнесе из стаята, от всеки който я гледаше и всички страдаха за нея. Не искаха да напуска животите им. Беше им прекалено ценна и скъпа.
Показалеца на едната и' ръка трепна лекичко, от два дни не беше правила и едно движение. Очите и се отвориха леко и на тях веднага се изписа учуден поглед.
- Изнасям се от вкъщи. - беше първото нещо, което продума Фрей, все още обидена на своите родители и когато я изписаха от болницата, тя събра нещата си и се премести в един от луксозните им апартаменти в Старс Хилс, издирвайки истинската си майка.

Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 10:10 pm

Одобрена си,сладур ^^
Моля сложи си аватарче.
ПП:ще ти сложа ранг като ги прикача хд
Alesha Caron
Актьор
Актьор
Alesha Caron

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 10:36 pm

1.Име : Alisha Caron
2.Години : 17
3.История(поне 7 реда) : Историята й е дълга ... Нейния актьорски талант се прояви още от много ранни години . За нея се открояваше комейдийния жанр . Никой не я бе виждал начумерена, усмивката греела на лицето й винаги . Тя беше на 5 и бе развълнувана за поредната училищна пиеса . За разлика от другите пиеси , тази бе много по-специална .. Тази вечер са щели да присъстват професорите по актьорско майсторство от театъра, които ще наблюдават пиесата много внимателно за подбиране на деца от 9 до 15 години . Представлението си е към началото . Започва . След края на пиесата, професорите остават потресени от актьорската игра на Алиша . Намерили вече детето и родителите му, изказали своите възхищения към Алиша ... И от там започва нейната кариера .. И досега тя участва във вечерните пиеси на театъра с все комейдийни роли !
4.Външен вид (поне 4 реда) : Тя е с нежна, среднодълга, тъмнокестенява и обемна коса . Очите й са много големи и дълбоки . Има стройна, слаба и висока фигура, от където излизат и дългите й ръце, в които винаги държи портфейла си ... Обича да повтаря малките си устни с безцветно червило . Човек може да я види най-често в ежедневните й дрехи - дънки (най-често прилепнали) , цветна тениска и суичер , а за краката - предпочита черните си кецове . При изискани вечери или събития , се издокарва с червена , копринена рокля , която й стига над колената . Косата я предпочита вързана на опашка или кок . Не пуши , но пие . Шопинга й е слабост .
5.Характер (поне 5 реда) : Тя е лъв . Много е влюбчива , но и ранима . Лесно се ядосва и когато някой я ядоса , не липсва отмъщение . Умее да лъже . Характерът й е много корав, силен и труден . Обича да е първа във всичко . Тя е голям инат, но никога не се е държала егоистично или алчно . Много голяма прахосничка е . Понякога се отнася грубо към хората , но най-голямата й слабост е нежността на животните . Обича да се смее и да излиза с приятели , но пък много често има кавхи с тях . Прекрасно се разбира с родителите си и също така с двамата си по-големи братя .
6.Лик (снимка + името на човека,чийто лик ще ползвате) : Мила Кунис
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 8:59 am

Одобрена си ^^ Добре дошла във форума!
Ана да Аламс

Ана да Аламс

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 7:59 pm

1.Име
Ана да Аламс
2.Години
20
3.История(поне 7 реда)
Историята на Елена е доста интересна.Защото подчти звучи като серял,но в реалния свят.Та да минем направо на темата.Майката на Ана е бедно момиче от едно малкък град далеч от тук което дошло тук да търси по-добър живот.Тук тя среща любовта на живота си-бащата на Ана.Той е от тук и притежава една от най-развиващите се компаний тук.Двамата се срещат когато майката на Ана която се казва Ребека отива да търси работо в неговата фирма.Той разбира се я взима на работа заради красотата й,а не чак толкова заради това да работи добре.В началото той само се е забавлявал с нея.Тя е била много влюбена в него,но когато разбира че я използва и тя е много наранена..Но когато той наистина се влюбил в нея всички били против връзката им.След много време те преодоляли всички труднотси.Заживляли добре.Когато им се родила дъщеря им Ана те били много щастливи и затова и позволявали всичко.Още от училище е доста популярна и прави каквото си поиска.От малка се снима по серяли и филми.Първоначално се е снимала в реклами,а след това в филми.Тя идва тук за да се опида да живее сама.
4.Външен вид (поне 4 реда)
Елена е много красива.Има всико което всяко момиче иска.Нейната хубост пленява всички особено мъжете.Тя никога не остава незабелязана.Но ето и по-подробно описание.Тя е висока 170 със слабо и стройно тяло.Има невероятни зелени очи които пленяват.Косата й на цвят е кафява.През повечето веме е право,но обича да прави разни прически и да сменя формата й.Също така обича да я боядисва.Има добре изразени форми.
5.Характер (поне 5 реда)
Нейният характер не е нищо особено.Тя е типичната кукла барби.Свекнала всичко да пулочава.Нейната красота и е допринесла за това да е такава.Елена винаги прави каквото си иска без да се интересув дали е опасно,дали и е позволено или пък дори дали е редно.Много е вироглава.В повечето случеи мисли само за себе си,но понякога мисли и за другите.Принципно е добра по душа,но е много разглезена.Обича да ходи по купони и да се задява с момчена независимо дали са познати или не.Също така обича и високите скорости и разходките с приятели.Да не забравя и пазаруването по моловета.Та то мола на нея и е като втори дом.
6.Лик (снимка + името на човека,чийто лик ще ползвате)
ana de armas
Създаване на актьор/актриса. Ana-de-armas-8
http://elitewayschool.bulgarianforum.net/
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 8:05 pm

Одобрена си ^^
Елена Гилбърт
Актьор
Актьор
Елена Гилбърт

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 10:27 pm

Елена Гилбърт
Създаване на актьор/актриса. 4327276f
Nicole Scherzinger

Име: Елена Гилбърт
Години: 22

Външен вид: Елена е много приятно момиче, дори красиво. С дълга черна и начупена коса. С кестеняви очи и нормално телосложение. От време на време си къдри косата, защото е още по сладка така.

Характер: Въпреки всичко през, което е преминала, тя си остава с много силен характер. С "железни нерви". Отстоява това, което иска и дава всичко за приятелите си. Винаги горда от себе си, но и по-някой път самотна. Винаги е насреща ако трябва да помогне на някой.

История: Тя е милостива и нежна, умна и безкрайно красива. 22-годишна, със свежо лице, прелестни черти, тя се носи през живот от спокойствие и популярност, добре приспособимо красиво момиче, докато не изживява трагедия: родителите й са починали в автомобилна катастрофа преди четири месеца, и сега тя и по-младият й брат Джереми живеят с леля им Джена. През повечето време, Елена просто се опитва да прекара деня си с подкрепата на приятелките си Бони и Каролин, които познава от дете. Живота на Елена е съживен с пристигането на Стефан, мистериозното, учтиво и очарователно ново момче в града, чието минало и самоличност са покрити с мистерия. Какво ли ще стане между тях...Всичко е въпрос на време....

Любопитно: Обича шоколад и карамел.
Обича да говори с приятелите си по телефона Very Happy
А най-любимата и роля като актриса е в сериала ,,Дневниците на вампира", там тя играе себе си.. Smile
http://vampires-magic.bulgarianforum.net
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 6:07 pm

Одобрена си ^^
Моля сложи аватар!
Елена Гилбърт
Актьор
Актьор
Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:27 pm

Lara Brightmore. написа:
Одобрена си ^^
Моля сложи аватар!

Супер. Благодаря много, аватара е сложен Smile
http://vampires-magic.bulgarianforum.net
Alena.
Актьор
Актьор
Alena.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 3:59 pm

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzobb7wP031r1f0wco1_500
Sophia Bush

Име
Алена Елизабет Блакууд / Alena Elizabeth Blackwood /

Прякор
Алена, Али, Ал, Ена, Блакууд

Години
19 години

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lxpmlvQkTS1qcohslo1_500

Външен вид
Не много висока, но не и много ниска, Алена нормален за годините си ръст. За човешките години, естествено. Не е дебела, но не е анорексичка, Мел има идеалното телосложение. Косата 'и на цвят е кестенява, спадаща съвсем леко към тъмно червено. Копринена на допир, разнасяща аромат на ванилия и рози. Повечето 'и приятели описват очите 'и като котешки, поради редкият им смесено зелен свят. С малки тръпчинки на бузите, би има невероятна лъчезарна усмивка, която почти никога не маха от лицето си и това само подчертава външната 'и красота.

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lsl7ahYWjs1qbyvbvo2_250

Характер
Характерът на Алена е много необичаен. На първо място поставя своите интереси и желания. Никога не се съобразява с хората около себе си и чак когато стане прекалено късно се усеща какво е направила. Много е импулсивна и никога не се знае какво ще направи в следващия момент. Професионална лъжкиня е в това няма никакъв спор. Али знае много добре как да се отърве от много забъркани и оплетени ситуации, след като до сега е имала над милион такива. Ако се изпречиш на пътя 'и и 'и попречиш по някакъв начин, би направила животът ти същински Ад, стига да иска и естествено стига да не си 'и прекалено скучен, за да се занимава с теб. Голям трън в гащите е, защото обича да се бърка в живота на останалите. Най - големия инат, който някога сте срещали. Спокойствието 'и би вбесило всеки.
И това не е всичко. Алена е едно наистина невероятно момиче, което винаги е готово да помогне на когото и да е и никога не би оставило приятел в беда. Винаги ще е до теб при трудни моменти и никога не би се отказала от някой, в който вярва. Вярно, че не се доверява лесно, но веднъж направили го, този, пред който се е разкрила ще има невероятна личност в ръцете си. Но някой предаде ли я става адски лошо, защото Блекууд не прощава лесно. Всъщност тя дори и не прощава. Ако някой я е предаде или измамил може да го повтори отново и отново и няма как да му се довери пак.
Споменах ли, че има леко откачен мозък и наистина голяма, че даже огромно мръсно подсъзнание. Да не говорим за фантазията 'и..

Създаване на актьор/актриса. Tumblr_m0ndqexGWS1qag0v3o1_500

История
Алена е родена в Русия на 17 февруари. Баща 'и е Джонатан Блекууд - известен и добреплатен адвокат, а майка 'и е КАтя Иванович, рускиня - едва от най - известните дизайнери в Русия. Но колкото и богати да са родителите 'и, Алена никога не се е възползвала от това. Винаги се е старала да помогне на семейството си, приятелите си и всички, които са около нея. Но колкото и добрини да правила и колкото и да се старала всичко да бъде добре нещо винаги се обърквало и накрая всичко свършвало десет пъти по - зле. Повечето биха си помислили, че Ал е малко и разглезено момиче, което се е превърнало в зла кучка заради славата или парите на родителите 'и. Че е обикновено брюнетка, фрашкана с пари, свикнала всичко да 'и бъде давано на златен поднос. Момиче, което не знае какво е да губиш, да страдаш, да се мъчиш, да бъдеш измъчвана, да те боли, да обичаш, но точно грешат абсолютно всички. Али е кучка не заради парите, а заради миналото 'и, превърнало се в жесток Ад.
Алена израснала без майка. Катя никога не била наоколо, никога не се интересувала от малката си дъщеря и това, което се случвало в живота 'и. Никога не я е обичала достатъчно, за да може поне за един момент да забрави за работата си. Да обича повече дъщеря си от дрехите. Абсолютно никога. Алена трябвала да се справя с всичко сама, без подкрепата на този, който най - много обича. Без подкрепата на родната си майка. Това било много трудно за девойката, но тя някак си успявала да се справи с всичко. Започнала да не я интересува, да не 'и пука.. да не чувства абсолютно нищо към майка си така, както тя към нея. Това е началото, изградило безчувствеността на Лена. Но само началото.
Али загубила най - добрата си приятелка в катастрофа, когато била на 14 години. Взели колата на баща си и заедно с Вивиан тръгнала на път, пияна, надрусана, дрогирана и напълно изгубена в нищото. Но времето започнало да се разваля и се появила мъгла навсякъде. Блекууд карала колата и неусетно пред нея се появила друга кола. Била толкова близо, че Лена нямала време да реагира и катастрофирали. Вивиан починала на място, а по някаква странна причина Съдбата решила да спаси Алена, която не била обвинена. Но тя знаела, че е виновна за смъртта на най - добрата си приятелка и това никога няма да си го прости. Сърцето 'и било разбито още от преди, сега загубила и душата си. Загубила най - добрата си приятелка, която винаги била до нея. Тази, която 'и помагала в трудни моменти. Тази, която се грижила за Елизабет, когато била напълно загубила съзнание след поредната доза. Тази, която я подкрепяла. Тази, която я спасявала.. Алена я убила. Отнела я от родителите 'и, семейството 'и, близките 'и, отнела я от себе си. Загубила я. Убила я.
След няма и още два месеца баща 'и бил убит брутално пред очите на девойката, обвиняван за сделки с прокурорите и адвокатите от страна на защитата. Една нощ осем мъже влезли взлом в къщата им, взели Ал, завързали я за един стол в кабинета на баща 'и и я принудили да му се обади, да го извика, пращайки го точно в капана. Алена отново нямала никакъв шанс и повикала баща си. След като той се отзовал на вика 'и бил завързан на стол до нея, измъчван в продължение на четиринадесет часа, докато един от осемте нахлули едри мъже държал девойката, карайки я да гледа баща 'и, измъчван. Ал била ужасена. Изплашена, разгневена, загубила ума и дума, умирайки от болка. На края на силите си, баща 'и не знаел какво друго да направи и казал онова, което мъжете искали да чуят. Казал им, че сключвал сделки с прокурорите, губил и печелил дела нарочно, подкупвал и бил подкупван. Това обаче била грешка, защото след това последвал изстрел право в главата му. Мъжете веднага се изнесли, оставайки малкото момиче потресено, загубено, с рани от бой да гледа как кръвта се стича по лицето на баща 'и и той бавно умира, а тя не можела да направи нищо. Когато вече се освободила той бил умрял и парамедиците не могли да направят нищо по въпроса. Било прекалено късно.
На следващия ден полицаи дошли в къщата. Алена си помислила, че е заради разследването, което се водело за осемте мъже. Но не било заради това. Полицаите дошли да им съобщят, че майка им се е самоубила, оставяйки след себе си компанията, парите и една бележка, в която казвала, че тя била тази, наела осемте мъже, които убили съпруга 'и. Но това нямало абсолютно никакъв смисъл. Майка 'и никога не би направила, което довело Алена до мисълта, че извършителите са убили и нея, правейки го да изглежда самоубийство.
И така Фей останала сама, без сърце, напълно безлична към всички и единствената причина, поради която живеела била по - големия 'и брат. Той е единственото нещо, което девойката има.
Актьорската 'и кариера започва на 15 годишна възраст, когато Алена и брат 'и се преместили от Русия. Започнала с малки роли в теленовери и сапунки и докато се усети вече на 16 години била много известна. Взимала главни роли във филми и сериали и напълно се отдала на актьорството.
Алекс Клауд
Актьор
Актьор
Алекс Клауд

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 11:30 am

Alena. - одобрена си.

Добре дошла!
Катрин Евънс
Актьор
Актьор

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Катрин Евънс   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeВто Мар 20, 2012 8:45 am

1.Име Катрин Евънс
2.Години 18
3.История(поне 7 реда) Кат е родена в малко семейство в Лондон, Англия. И
двамата й родители са англичани. Единствено дете е – няма нито братя,
нито сестри, камо ли да говорим за братовчеди и братовчедки. Има
прекрасно детство. Станала е доста разглезена от тогава. Родителите й
постоянно се местят от град на град, та и от страна на страна. Живяла е в
Ирландия, Великобритания, Уелс и общо взето почти навсякъде из местата
на Британските острови. Детството и тийнеджърските и години преминават в
Лондон. Животът й, според нея, преминава доста бурно, купони, богати
разглезени момченца като нея.. Била е в Прага, Виена, Люксембург и почти
цяла останала Европа. Разбира се, причината за честите пътувания на
семейството е Катрин и нейните фотосесии и филми. Момичето има
най-прекрасния живот, живот за които много хора 'и завиждат, но не си
мислете , че всичко около нея като извадено от филм . При нещастен
инцидент преди няколко месеца Катрин губи родителите си и едва не умира,
това я променя напълно. Сега Кат е егойстка и единственото нещо, от
което се интересува е собственото си аз. Тя се мести и започва нов живот работейки като актриса.
4.Външен вид (поне 4 реда)Кат.. Тя е интересно момиче със зашеметяващи черти, които несъмнено бе наследила от баща си.. О, разбира се, че и майка й успя да нанесе промени по лицето й.. Нейните черти не си личаха толкова, но нанасяха коренни промени в ангелското й лице.. Мдаа, щеше да притежава такова лице ако майка й нямаше пръст в цялото й създаване, но нека не бъда циник.. Никой не е съвършен ! Косите й.. Красиви, меки, копринени.. С цвят на чисто медно злато.. Никой не би могъл да опише съвсем точно аромата й.. приятен екстаз от хиляди смесици, които са напълно несъзнателно получени.. Може би един специален парфюм или просто съдба.. Очите й ? Има ли изобщо някакъв смисъл да ги обсъждаме ? Нима не се забелязва нежният им закачлив отенък, искрицата живот, която все още притежава след всичко случило се ? .. А й тези сини очи.. ах, едва ли някой би успял да им устои до толкова , че да откъсне поглед от тях щом веднъж ги е забелязал.. Устните й ли ? Най - меките й нежни устни.. Може би плътни, но изпълнени с чувство, сексапил .. Нежност.. Това излъчва Катрин щом все пак я забележите.. О, повярвайте.., Тя е мноого забележима !
5.Характер (поне 5 реда) Кат е доста сложна личност. С нея не е хубаво да си
имаш работа. Пада си по грубите игрички и да плете интриги. Мрази някой
да ѝ нарежда и рядко понася такова отношение. Макар да изглежда
безобидна, тя е способна да превърне живота ти в ад,ако го пожелае.
Нейното мото е "целта оправдава средствата", така че рядко има пречки,
които биха накарали Катрин да се спре. Непукист е. И да обича, тя не би
рискувала себе си за любовта. Завършена егоистка е, но има и моменти,
когато става сантиментална и започва да ѝ пука /доста рядко/.. Да обичаш
Катрин може да се окаже сложна задача, защото тя не е от типа жени,
които се вричат в любов завинаги. Дори да го направи, това не значи, че
обещанието ѝ ще издържи.
И да е наранена никога не го показва; прекалено горда е за да иска помощ от някого.
6.Лик (снимка + името на човека,чийто лик ще ползвате) Кандис Акола
Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lzev44omMg1r4cc9wo2_500
Серина Ван Дер Удсън

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeВто Мар 20, 2012 8:18 pm

Име:Серина Ван Дер Удсън
Години:18
Снимка:
Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lyfp5dfcro1qdew9to1_500_large

Външен вид :
Серина е очарователна блондинка.
Тя има дълги крака,плосък корем и големи месести устни.
Походката и маниерите й са повече от изящни.Момичето има много изразителен поглед и красиви сякаш изрисувани вежди.Косата й е руса и много дълга.Сара често я носи на големи букли падащи по раменете й или изправена.
Бузите й имат леко розовеещ цвят.Очите на момичето
изсветляват в края.Висока е 1,74 и има моделски пропорции.

Характер:
Серина е много самоуверена.
Доста забавна и много обича да плете интриги. Около нея винаги излиза нещо неочаквано.
Обича да се забавлява и да измисля щури неща. Голяма куподжийка е. Не пропуска партита и не оставя незабелязана. Много интересна личност е. С нея никога не се знае какво следва.Това е човекът,с който можеш да се забавляваш,но и често да се страхуваш.Момичето
се държи хладно към непознатите,но за приятелите си прави всичко.Никога не е сдържана,което и причинява проблеми на моменти.

История:
Блейк е роден в семейство на актьори, това е пето дете и всичките си братя и сестри гласове, да не говорим за баща си и майка си. В 10 години, Блейк изигра първата си роля във филм на баща си "Sandman", ролята на Феята на зъбките Трикси. Тогава Блейк се върна на училище на училище, но през 2004 г. тя трябваше да прекъсват обучението си за снимките на филма "Jeans талисман" с: Амбър Temblin, Америка Ферари и Alexis Bledel и училище, което завършва през 2005 г..
За да слушате за ролята на Бриджет във филма "Jeans талисман" Блейк е изпратил своя снимка, без никакви ukazniya производители на данни, че е шега, но когато се стигна до слушане на присъдата е недвусмислен: "Това е нашата Бриджит." Във филма, баща на Бриджит, която се играе от бащата на Блейк.
След филма за дънки, следвани от роли в "Саймън казва", "Взели сме!" и "Елвис и Анабел", където Блейк играе ролята на Анабел. 10 декември 2006 г. тя получи награда от живота в Холивуд с ролята си в "Взели сме!" и това допринесе за получаване на ролята на Серена ван дер удсън в телевизионния сериал "Gossip Girl" (Gossip Girl).
Rebeka
Режисьор
Режисьор
Rebeka

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:14 pm

Серина Ван Дер Удсън написа:
Име:Серина Ван Дер Удсън
Години:18
Снимка:
Създаване на актьор/актриса. Tumblr_lyfp5dfcro1qdew9to1_500_large

Външен вид :
Серина е очарователна блондинка.
Тя има дълги крака,плосък корем и големи месести устни.
Походката и маниерите й са повече от изящни.Момичето има много изразителен поглед и красиви сякаш изрисувани вежди.Косата й е руса и много дълга.Сара често я носи на големи букли падащи по раменете й или изправена.
Бузите й имат леко розовеещ цвят.Очите на момичето
изсветляват в края.Висока е 1,74 и има моделски пропорции.

Характер:
Серина е много самоуверена.
Доста забавна и много обича да плете интриги. Около нея винаги излиза нещо неочаквано.
Обича да се забавлява и да измисля щури неща. Голяма куподжийка е. Не пропуска партита и не оставя незабелязана. Много интересна личност е. С нея никога не се знае какво следва.Това е човекът,с който можеш да се забавляваш,но и често да се страхуваш.Момичето
се държи хладно към непознатите,но за приятелите си прави всичко.Никога не е сдържана,което и причинява проблеми на моменти.

История:
Блейк е роден в семейство на актьори, това е пето дете и всичките си братя и сестри гласове, да не говорим за баща си и майка си. В 10 години, Блейк изигра първата си роля във филм на баща си "Sandman", ролята на Феята на зъбките Трикси. Тогава Блейк се върна на училище на училище, но през 2004 г. тя трябваше да прекъсват обучението си за снимките на филма "Jeans талисман" с: Амбър Temblin, Америка Ферари и Alexis Bledel и училище, което завършва през 2005 г..
За да слушате за ролята на Бриджет във филма "Jeans талисман" Блейк е изпратил своя снимка, без никакви ukazniya производители на данни, че е шега, но когато се стигна до слушане на присъдата е недвусмислен: "Това е нашата Бриджит." Във филма, баща на Бриджит, която се играе от бащата на Блейк.
След филма за дънки, следвани от роли в "Саймън казва", "Взели сме!" и "Елвис и Анабел", където Блейк играе ролята на Анабел. 10 декември 2006 г. тя получи награда от живота в Холивуд с ролята си в "Взели сме!" и това допринесе за получаване на ролята на Серена ван дер удсън в телевизионния сериал "Gossip Girl" (Gossip Girl).

Съжелявам , но ще трябва да си смениш лика ,защото вече имаме Блейк Smile
Rebeka
Режисьор
Режисьор
Rebeka

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:16 pm

Катрин Евънс - честито одобрена си !
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на актьор/актриса.   Създаване на актьор/актриса. Icon_minitime

Създаване на актьор/актриса.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на журналист.
» Създаване на режисьор.
» Създаване на папарак.
» Създаване на водещ/водеща.
» Създаване на певец/певица.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите