Star Academy RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за звезди! ^.^

ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Пет Авг 12, 2022 5:23 am
Latest topics
» Другарче за РП
Създаване на режисьор. Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 11:20 am by Ана да Аламс

» Приятели на форума ни.
Създаване на режисьор. Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 8:02 pm by Max Harvey.

» Създаване на режисьор.
Създаване на режисьор. Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:23 pm by Luke Wilson

» Да броим наобратно от 10 000
Създаване на режисьор. Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 1:41 pm by Rebeka

» Създаване на актьор/актриса.
Създаване на режисьор. Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:16 pm by Rebeka

» Спамче
Създаване на режисьор. Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 6:48 pm by Rebeka

» Търся си
Създаване на режисьор. Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:03 pm by Alena.

» Новини около форума
Създаване на режисьор. Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 7:09 pm by Lara Brightmore.

» Площада при Айфеловата кула
Създаване на режисьор. Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:19 pm by Rebeka

Top posters
Lara Brightmore.
Създаване на режисьор. Vote_lcapСъздаване на режисьор. Voting_barСъздаване на режисьор. Vote_rcap 
Rebeka
Създаване на режисьор. Vote_lcapСъздаване на режисьор. Voting_barСъздаване на режисьор. Vote_rcap 
Kayla Fray.
Claire Quinn ♥
Ася МакАдамс
Ivy.
Ана да Аламс
Виери Айрис
Max Harvey.
Елена Гилбърт

Създаване на режисьор.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

Брой мнения : 108

Създаване на режисьор. Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 5:57 pm

Върнете се в началото Go down
https://academyforstars.bulgarianforum.net
Ivy.
Режисьор
Режисьор
Ivy.

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:41 pm

Създаване на режисьор. Tumblr_lhe0q5Zfls1qbj6pbo1_500_large
Nina Dobrev.

Име:
Айви Абел Уест,предишно име - Софиа.
Години:
20
Работа:
Студентка по актьорско майсорство.
Виншен вид /снимка и описание/:
За Софиа не може да се каже друго освен, че е поразително красива. Едва ли има човешко или свръхестествено създание, което да й устои по един или друг начин. Може би все още не сте забелязали, но тя има най – поразителните сини очи, които някога сте виждали. В тях има нещо различно, някакво дяволито пламъче, което въпреки всичко те кара да потръпнеш от напрежение.. Лицето й е бледо, красиво и въпреки това има своите дребни, едва забележими недостатъци, които няма да се споменат в това описание.. Кожата й е нежна и привидно крехка, но всички се досещате каква всъщност е.. твърда , непроницаема. Устните й са плътни, розови и въпреки това сексапилни.. Ръстът й е не по - голям от на петнадесет годишно момиче.. Какво се опитвам да ви кажа !? Имам в предвид, че е едно малко миньонче.. Разбира се, перфектното й тяло компенсира за всичко останало.
Характер:
Характерът й е тежък. Силна,непроницаема,така всякаш никой никога няма да разбере какво се крие за тези сапфирени сини очи. Не приема чуждата помощ,съжаление,дори по някой път се обижда от това,защото гордостта и егото й са прекалено големи за да ги приеме. Винаги се стреми всичко да е перфектно,за това повечето й познати я определят като перфекционист и не са прекаено далеч от истината. Държи се прекалено зряло за възрастта си и доста често забравя как да живее и как да се забавлява. Трудно би се извинила,но ще го направи,само трябва малко търпение. Чето се държи ледено с непознати както и с познати,но те са свикнали с това.
История:
Софиа е родена в Русия,баща й е руснак,а майка й американка. Няколко дни след раждането й майка й починала,а баща й ,колкото и заможен да бил не искал да се грижи за малкото момиченце за това и го оставил за осиновяване. Софи била осиновена от английско семейство. Баща й се казва Алекзандър,а макай й Евелин. Имала двама братя – Тайлър и Том,които били доста по-големи от нея. Когато тя пристигнала в семейството им и двамата страшно я обикнали,винаги се грижели за нея. Детстовот й минало много щастливо,дори не подозирала за възможността че това може би не било нейното семейство докато един ден истинският и баща - Адриан,не се появил. Алекс и Евелин естествено позволили да се срещнат,а след тази среща Софи станала по-студена,по-замислена. Обожавала своето семейство и не искала никакви отношения с истинският си баща. Той обаче настоявал и настоявал. Накрая причинил катастрофа в която загинали Тайлър,Алекс и Евелин. Останали само тя и Том. Тя била убедена че Том я ненавижда,въпреки че не било точно така. Двамата решили да се преместят в Лос Анджелис,където да започнат на ново. Тя зъвршила училище там,а сега е в колеж. Брат й пък има собствена банда,която има потнциал да стане дота известна. Тя самата се уредила като режисьор. Един от най-младите,работили в индустрията до сега. Променила името си на Айви.
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:44 pm

Одобрена си,Айви ^^
Моля сложи аватар.
ПП: Ще ти сложа ранг,когато са готови;
Оставих името ти на латиница,но ако искаш да го сменя,драсни едно ЛС Smile
Max Harvey.
Режисьор
Режисьор
Max Harvey.

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 10:37 pm

Създаване на режисьор. 15-2

Създаване на режисьор. Maxharvey

[ Jensen Ackles ]

*

Максимилиан Харви ;;
24 години ;;
Режисьор.

- Стой далеч от мен, Макс! – изкрещях и го замерих с първия предмет, който напипах. За нещастие се оказа скъпата ваза от китайски порцелан, която толкова обичах и пазех... до сега. Почувствах се зле, когато Макс просто направи крачка встрани и вазата се пръсна с оглушителен трясък в отсрещната стена, но гордостта ми нямаше да ми позволи да покажа с нещо колко съжалявам за това си действие.

На лицето ми може би бе изписан страх, но всъщност бях ядосана. Адски ядосана. А както повечето ми познати знаеха, това никога не беше на добре... за потърпевшия. Не можех да приема факта, че той знаеше всичко за мен, а аз не знаех нищо за него. Просто не можех да се примиря с това положение, да не знам дори какво е истинското му име... Може би ако не бях такава егоистка в началото на запознанството ми, нямаше да се стигне до тук. Ако не бях говорила само за себе си и не се бях интересувала само от това какво става с мен и единствено с мен, сега можеше и да знам нещо повече за Макс. Обаче не – той твърдо отказваше да говори за себе си.

- Не разбираш! Остави ме да ти обясня – размаха ръце той, но аз не исках изобщо да знам какво имаше да ми обяснява. Когато го попитах, той не искаше да ми обясни, сега искал да ми обяснява.

- Върви по дяволите! – изкрещях гласно мислите си и му обърнах гръб, дишайки тежко.

И той го направи. Погледна ме с онзи негов поглед стил „Както искаш” и задържа очите си върху моите, докато ме заобикаляше, за да се добере до вратата. Трясна я, не особено силно, оставяйки ме сама в стаята да си мисля за този негов поглед... Имаше още нещо в него, нещо скрито дълбоко, нещо, което не можех да уловя...

По-късно разбрах какво по-точно бе.

Защото това бе последния път, когато го видях.

Той просто изчезна. Като сянка. Като неуловим фантом в нощта. Изчезна също така ненадейно, както се бе появил преди година и половина – сякаш от нищото. Спомням си как се бяхме запознали... Това беше може би едно от най-вълнуващите моменти в живота ми.

На практика в онази нощ беше като Супермен. Долетя точно когато бях в беда, заобиколена от банда хулигани с... хм... користни намерения. Не, че не се събирах и движех с такива постоянно, правейки си кокаинови пиршества, гарнирани с алкохол в големи дози, но тези прохождащи гангстери направо ми изкараха акъла от страх. Бяха ме притиснали в един ъгъл в два през нощта (точно се връщах от един купони) и се наслаждаваха на улова си. По улицата не се мяркаше жива душа, а на мен сърцето ми беше паднало в корема от страх и притеснение. И точно когато си мислех, че няма никаква надежда, като лъч в тунела се появи Макс със слънчеви очила (в два през нощта!) и чаша кафе, и... Ами, натам сценария е ясен. С две думички – спаси ме.

Всъщност, тези две думички имаха много по-дълбок смисъл. Защото Макс ме спаси не само от загорелите хулиганчета; той ме спаси от самата мен, изтръгна ме от лапите на наркотичната зависимост и ме вкара в релси. Преди да го срещна, бях изгубена. Напълно изгубена. С право хората ме наричаха курва, наркоманка, развратна, пропаднала, пачавра... дори изтривалка и носна кърпичка. Бяха ми лепнали етикета Общата. И като казвам „с право”... Правете си изводите.

Беше много трудно да се променя, да, но през цялото време до мен беше не сестра ми, не родителите или така наречените ми приятели, а именно Макс. Колко е изпатил покрай моята „трансформация”, само той си знаеше... Защото периода, който последва след като успя да ме реши да престана с наркотиците, беше най-страшен. След това ме накара да откажа пиенето. След това цигарите. И накрая дори започнах да ходя на фитнес и да разбирам каква обаятелна красота притежава зелената салата...

Разбира се, аз бързо му се доверих и му споделях всичко. Всеки проблем, всяка тайна, абсолютно всичко. Имах му повече доверие, отколкото имах на себе си. Не знам как не му омръзваше да слуша драмите ми, които превъртах отново и отново с часове... Но никога не ме докосна, никога не ми направи и най-малък сексуален намек. Беше абсолютно въплъщение на индивидуалната ми дефиниция за перфектния най-добър приятел.

И точно в негов стил си остана такъв, вземайки решението да ме остави намира и да излезе от живота ми. Защото нещата, които разбрах за него от хората, не бяха никак приятни и ако бяха верни, то Макс определено си имаше оправдание да не иска да ми разкаже за себе си.

Според слуховете и историите на хора, сблъсквали се с Макс Харви, той е роден в Сенегал (което обясняваше защо знае перфектно френски) или в Куба (което пък обясняваше защо владееше испански сякаш му е роден език). Имаше разминавания и в градовете, но всички истории имаха едно общо нещо, което ме навеждаше на мисълта, че най-вероятно е истина – отрасъл е в сиропиталище. Не е известно кои са родителите му, нито защо са го изоставили. Живял в това сиропиталище до петнайсет-шестнайсет годишна възраст, преди да го изгонят заради проява на свободна воля и отстояване на собствено мнение. От тогава той обикаля навсякъде по света, живее като номад и е на принципа „Отивам там, накъдето ме отвее вятъра”. Вършил е добри неща – помагал на хората, това онова -, но е вършил и лоши неща – ограбвал магазинчета, библиотеки, веднъж даже се бил опитал да ограби банка, но явно усетил, че се проваля и отпрашил преди да са го заловили. Занимавал се с нелегални дела, специализирайки във фалшификацията на всякакъв вид документи... Но паралелно с това бил пробвал всякакви професии - от полицай до актьор. Носеха се слухове, че понастоящем се подвизава като режисьор, но доколко това беше вярно, не можах да разбера.

От наученото като нищо можех да си напиша бестселър.

И все пак, какъвто и да го виждаха другите хора, за мен Макс бе спасител и имаше добро сърце. Беше човек с въображение, леко откачен, надарен с гениалност, граничеща с лудостта. Нямаше много пари, но беше готов да подели и малкото, което има. Никога не съм го чувала да се оплаква, макар че живееше в една изоставена къща в края на града, нямаше кола, нямаше телефон, обожаваше Led Zeppelin и спеше през деня, най-много по пет часа на денонощие. Беше пристрастен към кафе и слънчеви очила. Затова избягвах да ходя с него по магазините – видеше ли някъде слънчеви очила, бях обречена на двучасово клечене пред някоя витрина и въпроса „А тези отиват ли ми?” през две минути... Но пък никога не бе скучно с него. Крайно цинична и саркастична персона, винаги измисляше нещо откачено за правене и съм се задушавала от смях с него. Шегуваше се дори когато не беше време за шеги и ми трябваше съвсем малко да ръчна състезателния му дух, за да се навие да направи някоя глупост. И въпреки това, беше здраво стъпил на земята човек, закоравял реалист и отчасти мизантроп. Криеше мрачните си мисли зад усмивка и с право мога да кажа, че бе един от най-добрите актьори, които съм виждала. Робърт де Ниро можеше спокойно да се скрие някъде.

Но, за жалост, нищо не беше вечно.

Дори споменът.

*

Създаване на режисьор. Tumblr_m0hwb2Wh091rqwv7io2_500

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 8:57 am

Одобрен си ^^ Добре дошъл!
Сайръс Гримел
Режисьор
Режисьор
Сайръс Гримел

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 6:48 pm

Име: Сайръс Гримел.
Години: 23
Професия: Режисьор.
римел определено е суетен, самовлю... кхъм, самонаблюдава се и дебне в засада, винаги. Когато няма полза от човека срещу себе си или прецени, че играта няма да е интересна, а може би и че контакта ще е по-вълнуващ с друго отношение, изкарва вампирското си лице в действие. Лице на човек, пардон, който се забавлява с другите същества, просто защото не намира друг смисъл в тях. Но това става рядко, не може да се каже, че обича да се изявява като такъв. По-скоро е много предизвикателен и ироничен, често доста груб стига това да означава, че ще види очакваната от него реакция в играчките си, която да му достави удоволствие и да го накара да почувства... удоволствие. И когато това означава, че за да получи това трябва да намери слабите места у събеседника и да бърка у душевните му рани с пръст, то тогава го прави с удоволствие. Физическите щати се прибавят накрая, като черешката на тортата.
Сайръс е страстен - много и за всичко. Не само за секс. Обича разкоша, както и обилната храна, обилният алкохол и цигарен дим и обилната любов. Особено последното… При него не минава номерът ‘Не’, не му противоречи и не го поучавай, дори да не си човешки индивид. Обича да прави впечатление и с осанка, и с размаха на разточителните си обяснения или комплименти. Абе галантен е. Когато му се налага. Но скритият хищник гледа да се подава от всеки стрък на стърчащата му тъмнокафява коса.
Лик:Francisko Lachowski
Парчета минало:
Първите спомени са в родна Ирландия. Почти нещо не си спомня от живота преди превръщането му във вампир, знае само, че винаги е бил в шибаната Ирландия и има по-малка сестра. И всъщност горе-долу стои там до обявяването й за част от Обединеното кралство. Напуска острова, за да обиколи малко други европейски страни и да почерпи култура и знания. Години по късно за малко се връща в родна Великобритания, носейки в кърпичка научени десетина нови езика и заучени маниери. Изисканият Сайръс, напуснал Ирландия дивак и върнал се очовечен вампир(?!) поживява малко на острова, усъвършенствайки измами и хитрини, след което обикаля други два континента – Австралия и Африка. Америка тогава е още неизвестна и неузряла, а успоредно с това нараства житейския опит на вампира. С низ от разочарования, успехи, грешки и успехи, отива на посещение на вече обявените за САЩ и дълго не мърда от там. Всъщност, като изключим честите гощения до Ирландия, Шотландия и Англия, за да наблюдава ситуациите, и досега си стои в Америка. Там интригуващите създания се срещат много по-често и историите са най-пикантни...
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 7:34 pm

Одобрен си ^^
Сложи си аватар Wink
Luke Wilson

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:23 pm

Име: Luke Wilson
Години: 20
История:
Външен вид: Kестенява коса и тъмно кафяви очи. Квадратна челюст и прави бели зъби. Няма вид на режисьор, а по-скоро на скейтър /не, че двете неща не могат да се комбинират, но човек си представя човек с костюм и вратовръзка като чуе думата "режисьор", а не двайсетгодишен с изтъркани дънки и пробити кецове/. Обича да си разрошва косата /и съответно мрази зализани момченца/

Характер: Обича и адреналина. Никога не е имал сериозна или дълга връзка. Не го интересува дали наранява хората. Често флиртува в барове и по клубове и после даже не помни имената на момичетата. Той е груб и саркастичен, но заедно с това може да те убеди, че е мил, трогателен и дори загрижен. Свири на китара, но това е само хоби за него и не се занимава професионално.

История: Детството му е сравнително добро до десетгодишна възраст. Тогава майка му се разболява от рак и почива много бързо. Той е съкрушен и изпада в депресия. Въпреки опитите на баща му да му помогне да изживее едно хубаво детство, макар и без майка, той си остава затворен в себе си. Но когато отива в гимназията разбира, че не може да има истински приятели и затова коренно се променя. Започва да манипулира всички около себе си и става доста известен в училището. Като капитан на отбора по футбол, има и много "фенки". До десети клас е решен, че ще става футболист, но година по-късно по принуда участва в училищен мюзикъл и му харесва да работи на сцената. В годината на завършването обаче много хора го разубеждават и това, естествено, му повлиява. Люк решава, че не иска да стане актьор и че тази негова мечта ще си остане неосъществена. С течение на обстоятелствата той решава да стане режисьор. След завършването си обаче няма реална представа какво ще прави, но въпреки това се изнася от баща си. Решава да дойде тук, като се надява, че ще намери достатъчно актьори и ще направи нещо сензационно, което да го направи богат и известен.

Лик:
Paul Wesley
Създаване на режисьор. Tumblr_m1ptyzgd3E1r56qhlo1_400
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на режисьор.   Създаване на режисьор. Icon_minitime

Създаване на режисьор.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на папарак.
» Създаване на журналист.
» Създаване на певец/певица.
» Създаване на актьор/актриса.
» Създаване на водещ/водеща.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите