Star Academy RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за звезди! ^.^

ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Пет Авг 12, 2022 5:23 am
Latest topics
» Другарче за РП
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 11:20 am by Ана да Аламс

» Приятели на форума ни.
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 8:02 pm by Max Harvey.

» Създаване на режисьор.
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:23 pm by Luke Wilson

» Да броим наобратно от 10 000
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 1:41 pm by Rebeka

» Създаване на актьор/актриса.
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:16 pm by Rebeka

» Спамче
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 6:48 pm by Rebeka

» Търся си
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:03 pm by Alena.

» Новини около форума
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 7:09 pm by Lara Brightmore.

» Площада при Айфеловата кула
Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 6:19 pm by Rebeka

Top posters
Lara Brightmore.
Хотел''Премиум'' Vote_lcapХотел''Премиум'' Voting_barХотел''Премиум'' Vote_rcap 
Rebeka
Kayla Fray.
Claire Quinn ♥
Ася МакАдамс
Ivy.
Ана да Аламс
Виери Айрис
Max Harvey.
Елена Гилбърт

Хотел''Премиум''

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rebeka
Режисьор
Режисьор
Rebeka

Брой мнения : 49

Хотел''Премиум'' Empty
ПисанеЗаглавие: Хотел''Премиум''   Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:54 pm

Хотел''Премиум'' Hotel%201
Върнете се в началото Go down
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

Брой мнения : 108

Хотел''Премиум'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел''Премиум''   Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:44 pm

Ето я и Лара в луксозния хотел "Премиум" обградена от бодигарди.Мдаа...и това не беше живот да бъдеш вечно охраняван от някакви огромни като горили мъже.Все пак известността е да бъдеш с феновете си...поне според г-ца Хъдсън.
-Моля ви,много ви моля...пуснете ме да изляза за малко...задушавате ме!-Светлооката певица се тръшкаше в продължение на 15 минути на шефа на охраната да я пусне да се види с Ася.Най-накрая,след всичкото лазене и молене,Лара получи своята няколкочасова свобода.Тя започна да подскача из целия хотел от радост.Звънна на МакАдамс.
-Любов моя...успях...пуснаха ме да изляза..както и да е.След половин час да се чакаме на лоби бара.-каза задъхано Хъдсън.Отиде в луксозния си апартамент.Облече си къси дънкови панталони,а отдолу сложи чорапогащник.Нагоре си сложи просто яка винтидж блуза и си обу високи токове.Косата?Това беше най-лесно.Просто я върза на две сладки плитки.Сложи си обичайния тежък грим и погледна часовника си.Точно навреме.Тя слезе към бара и видя,че Ася вече беше се настанила,заобиколена от фенове.Е,това е живота на известните...Като се доближи,Лара вече беше заобиколена от тумба фенове,крещящи с тефтерчета и химикалки в ръка.
-Спокойно,бичезз...за всички ще има.-каза подсмихната Хъдсън и седна до Ася.След като и двете момичета подписаха и се снимаха с всички имаха спокойствието да се видят.
-Еййй...сладур!Как си?-Лара прегърна червенокосата си приятелка.От колко време не бяха се виждали.Тъмнокоската се обърна към бармана.
-Извинявай...може ли едно мартини?-Попита Лара,а бармана само кимна.
-Ееее...как е моята холивудска звезда?-каза синеокото момиче,шеговито побутвайки своята приятелка.По едно време видя как мартинито беше пред нея.Тя го взе и отпи глътка.Усещаше как всяко нейно движение се заснемаше от папараците и само мислеше как това ще се превърне в поредната "сензация" на утрешната преса.Честно казано Лара и пет пари не даваше за злобните статии против нея,даже напротив.
https://academyforstars.bulgarianforum.net
Ася МакАдамс

Ася МакАдамс

Брой мнения : 15

Хотел''Премиум'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел''Премиум''   Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:57 pm

Бях толкова уморена. Цял ден стилистката ми ме беше влачила по магазините за да подържам както се изрази тя имджа си. А през това време отсякъде ме налитаха фенове, което започваше да става малко досадно, защото не бях от най- търпеливите. Но след цял ден усмихване и снимки исках най- сетне да се видя с Лара. Тя беше най- добрата ми приятелка в тези така да се каже среди. Рядко се виждахме заради напрегнатото ни работно време, но намирахме време.
За нула време се отървах от стилистите и другите каквито са там не ми беше до тях. Върнах се в къщата си и набързо облякох токущо купените си дрехи. С Лара се бяхме разбрали да се видим на бара и аз я зачаках изглежда пак не можеше да се оправи с настоятелните бодигардове. Но ной- стне дойде след като вече аз бях заобиколена от пищящи момичете. Набързо се снимахме с тях и започнахме да си говорим.
- Ами как да съм прекалено много слава - засмях се аз - при теб как са нещата?
Канехсе да си поръчам питие, но точно когато погледнах към бармана той сякаш без да къзвам нищо отсече в отговор сякаш казваше ,, Дори не си и помисляй, че ще дам алкохол на 16 годишна". След като видях, че няма да стане просто си поръчах енергийна напитка.
Lara Brightmore.
Певец
Певец
Lara Brightmore.

Брой мнения : 108

Хотел''Премиум'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел''Премиум''   Хотел''Премиум'' Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:19 pm

-Кахъхъм..моята слава?Апф...та аз се побърквам..по цял ден ме влачат по места,на които не искам да бъда..искам да бъда с феновете си и да правя концерти.-каза Лара в отговор на Ася.Беше весело да си известен.Няхняхнях....тази вечер щеше да има концерт,затова Лара побутна мартинито на бармана.
-Вземи го..не бива да пия.рофл.Толкова беше изискано в този хотел,даже досадно.Момичетата си поговориха,но изведнъж телефона на Лара звънна.
-Слушам?-отегчено попита Хъдсън.
-бляблябля..трябва да се оправиш за концерта..бляблябля.
-Ами не...аз ще изляза така!Без гадните ви дрехи и грим.-Мениджърката й остана потресена.Лара затвори телефона и се усмихна на Ася.
-Любов,трябва да отида да попея малко...концерта е един час.Връщам се веднага.Лара стана и се затича към сцената.Качи се и взе микрофона.
-Здравейте на всички!Тази вечер,в продължение на един час ще бъдем заеднооо!!!!-Момичето започна да крещи и да подскача.Първата й песен беше:
What I mean is, all I need is,
Just a little emotion
Cause all I see is you not feeling
And you're giving me nothing nice
I tried to do you right, why'd you have to go and turn to ice...
След всички аплаузи,крясъци и всичкото подскачане,Лара закри концерта с песента :
Lemme see you put your hearts up, yeah Lemme see you put your hearts up, yeah
If we give a little love, maybe we can change the world...
-Е,благодаря,че бяхте тук с мен!Лов я бичеззз!!-Момичето слезе от сцената и се върна на бара при Ася.
-Хелл Йеааа...беше върхаааа!!!!!!!!!Многуу се кефкам!
https://academyforstars.bulgarianforum.net
Sponsored content

Хотел''Премиум'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел''Премиум''   Хотел''Премиум'' Icon_minitime

Хотел''Премиум''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Academy RPG Forum :: В Стар Хилс :: Хотели.-
Идете на: